Prodáno/Pronajato

Zpět k nabídce

Prodej zahrady 408 m2 Teplice

650 000Kč

Popis nemovitosti

Nabízíme prodej zahrady, kde pozemek, na kterém stojím dům, je ve vlastnictví města (nyní již podaná žádost o odkoupení) a postavená stavba (dům), vč. pergoly, kůlny, krbu aj. Tento zahradní dům se nachází v zahrádkářské kolonii Na Bramši, obklopený vysokými keři a stromy, které poskytují soukromí a klid. Před domem je jednoduchý dřevěný plot, který je částečně zarostlý zelení. Vstup do domu je chráněn mříží. Vedle domu je malá dřevěná kůlna na zahradní nářadí a jiné potřeby. Interiér domu je útulný, s dřevěnými stěnami a podlahou, a jednoduchým nábytkem. K dispozici je malá kuchyňská linka, jídelní stůl, pohovka a samozřejmě kamna. Venku je také kryté posezení s dřevěným stolem a židlemi, ideální pro relaxaci v přírodě.

Do podkroví vede dřevěný žebřík, který lze zasunout, když není používán. Uvnitř podkroví je celý prostor obložen dřevem, včetně šikmého stropu a stěn. Na podlaze podkroví je vidět nafukovací matrace, což naznačuje, že tento prostor je používán pro spaní nebo jako prostor pro hosty.
Celkově chata vyzařuje rustikální, funkční kouzlo díky rozsáhlému využití dřeva, praktickému nábytku a útulným prvkům jako jsou kamna na dřevo.

Cena zahrady vč. provize RK a právních poplatků 650 000,- Kč. Pro více informací volejte makléře zakázky.

Základní údaje

Evidenční číslo2023985
Typ nemovitostiPozemky
UpřesněníZahrada
Typ prodejeprodej
Stav inzerátuProdáno/pronajmuto

Cena a údaje k ceně

Cena650 000
Měna
Složení cenyvčetně právního servisu, včetně DPH, s provizí RK

Adresa, lokalita, GPS

Přesná adresaNákladní, Teplice
AdresaTeplice
GPS latitude50.647922
GPS longitude13.828928

Vlastnosti, volby

Plochy

Zahrada408 m2

Podlaží, počty místností