Call
MenuMENU

×

Chci být makléřem

Chci koupit nemovitost

Zakládáme si na otevřenosti a skvělé znalosti nemovitostí, které prodáváme. Věříme, že žádný obchod je lepší než špatný obchod.


Kde poskytujeme naše služby?

Pokud se chystáte koupit nemovitost v Ústí nad Labem, Štětí, Mostu, Košťanech, Teplicích, Duchcově, Bílině, Oseku, Proboštově, Krupce a přilehlých oblastech a obcích, jste u nás na správné adrese. Sídlíme v Teplicích, kde máme také veřejně přístupnou kancelář. Všichni jsme severočeši a tak se v místním trhu i cenách severočeských realit dobře vyznáme.

Jaký je rozsah vašich služeb? 

Rozsah našich služeb spojených s realitami zahrnuje prověření nemovitosti v katastru nemovitostí, zjištění břemen, které na nemovistosti váznou a jejich ošetření před podpisem kupní smlouvy nebo v jejím rámci. Než nějakou nemovistost začneme prodávat, ať už je to byt, dům, pozemek, komerční nemovitost, garaž ale i třeba půda či nedokončený projekt, zajímáme se nejme o všechny výhody které daná nemovitost má, ale také o její vady a to ať už právní vady, tak i vady fyzické. Prošlo nám rukami už mnoho nemovitostí a tak víme, na jaké věci se zaměřit a vždy požadujeme po prodávajích aby byly všechny informace o nemovistosti potenciálním kupujícím v nejširším možném rozsahu poskytnuty. Nemovitosti, které považujeme za podezřelé, do naší nabídky nebereme.

Poskytujete právní asistenci? 

Při tvorbě smluv spolupracujeme výhradně s advokáty, což nám zajišťuje hladký zápis nemovitosti do katastru a eliminaci problémů se smlouvami v případě financování formou bankovního úvěru nebo hypotéky.

Jak je to s daněmi u nemovitostí?

Stejně tak vám rádi poskytneme informace, které se týkají daně z nemovitosti, jaké jsou vaše povinnosti a jaké povinnosti prodávajícího. V případě složitějších dotazů ohledně daní vám zprostředkujeme kontakt na příslušné regionální daňové poradce, kteří se oblastí nemovitostí zabívají.

 


Chcete koupit nemovitost? 
Napište nám. Spojíme se s Vámi.

Tím, že odešlete tento formulář souhlasíte s našimi podmínkami ochrany osobních údajů a udělujeme nám souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů.