Call
MenuMENU

×

Chci být makléřem

Chci prodat nemovitost

Propojujeme zájmy prodávajících se zájmy kupujících tak, aby obě strany měly minimum starostí a radost z uskutečněného obchodu.


Co mě čeká, pokud chci prodat nemovitost? 

Než nějakou nemovitost začneme prodávat, ať už je to byt, dům, pozemek, komerční nemovitost, garáž ale i třeba půda či nedokončený projekt, nejprve se domluvíme na obhlídce, kde zjistíme stav nemovitosti i všechny věci, které jsou pro prodej podstatné. Vyzpovídáme vás, sestavíme inzerát, opatříme nemovitost plachtou s kontaktem na makléře a postaráme se o zajištění prohlídek nemovitosti.


Chcete prodat nemovitost? 
Napište nám. Spojíme se s Vámi a navrhneme efektivní řešení.

Tím, že odešlete tento formulář souhlasíte s našimi podmínkami ochrany osobních údajů a udělujete nám souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů.

 


 

Jak určujete cenu nemovitosti?

Cena je vždy velice důležitá. Používáme cenové mapy, které monitorují přesně ceny srovnatelných nemovistostí v dané lokalitě. Pak již je otázkou dohody, zda se cena nastaví příznivě pro kupujího(což častokrát znamená rychlejší prodej) nebo dle tržních cen na realitním trhu což může, ale i nemusí znamenat prodej nemovitosti za delší čas. U exkluzivních realit se nebojíme nastavít i cenu vyšší než je tržní, pokud jsme přesvědčeni, že taková taktika má pro vás jako prodávajícícho smysl.

 

Dokážete prodávat nemovitost diskrétně?

Ano, i tímto způsobem prodeje se zabýváme. Vyhledává jej stále více prodávajících, kteří si přejí diskrétní přístup bez výrazné propagace. Prodej většinou probíhá tak, že pokud se nám ohlásí zákazník na některou z našich veřejně nabízených nemovistostí a je pravděpodobné, že by jej oslovila některá z diskrétně prodávaných nemovitostí, tyto mu je nabídnuta.

 

Zabýváte se také výkupem nemovitostí? 

V případě, že vám jde o rychlý prodej a vaše nemovitost má investiční potenciál, můžeme vás propojit s investory, kteří se přímým výkupem nemovitostí zabívají. Je nutné říci, že cena, kterou získáte při přímém prodeji na trhu je vždy výhodnější (castokrát i výrazně) nez výkupní cena.