Call
MenuMENU

×

Chci být makléřem

Makléři

Prodávat nemovitosti je výzva. Rychlá rozhodnutí a účinná řešení jsou vždy nezbytná.


sni-mek-obrazovky-2020-12-10-v-21-57-12.png

Anna Černá

Makléřka a zakladatelka kanceláře

Realitám se věnuji už řadu let. A našla jsem v nich svůj koníček. Baví mě setkávání s novými lidmi i řešení zajímavých dotazů a situací, které sebou přinášejí prodej, pronájem nebo správu nemovitostí. Po několika letech jsem se rozhodla založit vlastní realitní kancelář s cílem dělat věci nejlépe, jak to bude možné. Rychle, ochotně a vstřícně.  Hlavně se snažím se o to, aby v naší kanceláři byl každý daný slib bezezbytku splněn. Pokud byste chtěli také rozjet kariéru v realitách, ozvěte se mi.

Email: info@annacerna.cz 
Tel: +420 608 666 968


veronika-johnson-cervena-halenka-kopie.png

Veronika Johnson

Makléřka kanceláře

Setkávání s lidmi mě vždy moc bavilo. Také mě zajímají technické věci. V práci realitního makléře jsem se úplně našla, spojuje se v ní oboje. Kontaktujte mě.

Email: veronika.johnson@annacerna.cz 
Tel: +420 605 508 730

Více o Veronice


img-20210121-wa0006.jpg

Svitlana Kolesnik

Makléřka kanceláře

Společnost “Anna Černá Reality “ jsem zvolila protože, má nestandardní přístup ke klientům, než většina ostatních realitních kanceláře na českém trhu, více lidské  a vstřícné jednání . Mým cílem je dlouhodobá spolupráce s klientem a zajištění služeb od prodeji, pronájmu až po financování a pojištění nemovitostí pod jednou střechou . Pro naše klienty jsem ochotna udělat maximum i v složitějších případech, pro úspěšnou realizaci obchodu .

Email: svitlana.kolesnik@annacerna.cz 
Tel: +420 778 871 133

Více o Svitlaně


marcel-mensi.png

Marcel Šmíd

Asistent kanceláře

V oboru realit působím již 3tím rokem, jako asistent. Řeším administrativní požadavky naší kanceláře a zpracovávám přepisy energií. Vlastním certifikaci Realitního profesionála, a jsem tak kdykoli připraven pomoci, jak našim makléřům, tak lidem zajímajících se o prodej, koupy či pronájem.

Email: marcel.smid@annacerna.cz 
Tel: +420 775 112 090